środa, 20 stycznia 2016

#156 Niewidzialny pióropusz i moodboard :)

Lubię moodboardy (tablice inspiracyjne). Jedyny problem jaki z nimi mam to taki, że zwyczajnie zdjęcia z nich na tyle mi się podobają, że nie chce w żaden sposób ich interpretować. Tylko się gapić :D
W tym roku Diabelski Młyn zaczyna również wyzwania z tablicami inspiracyjnymi i dziś ruszyło pierwsze. Przygotowała je Mru i powiem Wam, że jest tak piękne, że brak mi słów.. Uwielbiam grafiki, ilustracje, kaligrafię, akwarele, maszyny do pisania, pióra, róż, słowem, wszystko, co znalazło się w tym moodboardzie krzyczało do mnie 'zachwycaj się!, zachwycaj się!' i nie miałam pojęcia, co zrobić, co mogłoby choć troszkę być namiastką tych pięknych inspiracji. Myślałam, że nic z tego nie będzie. Ale jak mogłabym oddać TAKI moodboard? Tym bardziej, że pozostałe dziewczyny zrobiły mega wyjątkowe prace. Późnym wieczorem naszła mnie wizja. I narysowałam Magudę udającą Indiankę ;) Pióropusz przywołuje mi na myśl wiatr, wolność i siłę. Będę od teraz nosić taki niewidzialny. Co Wy na to? :)
Zapraszam do Diabelskiego Młyna i do własnych interpretacji! Jestem bardzo ciekawa, jakie prace powstaną :)

I really love moodboards. The only problem I have with them is that for most of the time the illustrations/photos are so amazingly beautiful that the only thing I want to do with them is just to stare :D This year our Diabelski Mlyn challenge blog started new form of challenges, with moodboards! Today the first one just started and the amazing moodboard was made by Mru. I need to say that this one is so delightful I cannot express how much I love it. There's everything I love, the illustrations, graphics, watercolors, pastels, cameras, feathers, calligraphy, typewriter...It all just screamed "just look and feel amazed!". I really didn't know what to make to give the justice to those inspirations. At the end I came up with an idea to draw Maguda as an Indian :) The plume reminds me of wind, freedom and strengh. I guess it's a good idea to wear this all the time, only the invisible version, what do you say? :)
Go and check the beautiful inspirations made by other girls from DT. I'm really curious how you all will interprete this topic :)

Przepiękny moodboard autorstwa Mru:
The beautiful moodboard made by Mru:


I moja praca (jeszcze nie wiem, czy to będzie kartka czy wkładka do notesu ^^): 
And my little work (I still don't know whether it should be a card or some notemark ^^):


Ukochy! Hugs!


7 komentarzy:

 1. Czy kartka czy wkladka i tak wygląda pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gorgeous coloring on this sweet image and I love how the note card is tucked in. Thanks for playing along with CASology this week!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, what a cool image and amazing coloring! I love the picket you created, very cool! Thanks for joining us at CASology!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hey Maguda!! I think you card is so cute. I love the image. She looks like she is clearing her mind. LOL the design! Thank you so much for playing with us this week at CASology.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj staję się coraz większą fanką Twoich rysunków, ten z Magudą i piórami wymiata. Nic więcej w tej kartce nie jest potrzebne, całość jest piękna. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń