czwartek, 8 listopada 2018

#308 Wesołe świąteczne reniferki

Widzę, że w tym sezonie modne będą święta na różowo. Gdzieniegdzie jeszcze widać fiolet i turkus/miętę. Ja zawsze lubiłam takie kolory (zwłaszcza róż!) na świątecznych projektach i bardzo mnie to cieszy. Jednak nie wykupuję wszystkich możliwych kolekcji w tych paletach. W tym roku w większości staram się bazować na tym, co już mam. A w zapasach miałam przepiękne arkusze nieistniejącej już marki Color Hills. Przepiękne, akurat bardzo na czasie. Mam ich malutko, bo gdy ja zaczęłam kartkować, marka już zaczynała się wycofywać z rynku, a ja wtedy kupowałam inne motywy. Bardzo żałuję. Papiery są świetne, grube, mają piękne, nasycone kolory i wzory. Mój ukochany to oczywiście ten w napisy ^__^
Po zastanowieniu postanowiłam pociąć dwa arkusze i wykorzystać je do cna ;) Wyszły mi z tego trzy kartki.
Dodałam biały i brązowy karton. I kalkę. 
Napisy nawet wzięłam ze stopki kolekcji i nazw arkuszy :) 
Zupełnie też zapomniałam, że mam taką wesołą bandę stemplowych reniferków. Jest ich siedem, są różne, tutaj wykorzystałam sześć. Postawiłam na kolory i warstwy. I taki lekki bałaganik. Na dwóch kartkach dodałam taśmę papierową w kolorze kurkumy, uważam, że idealnie dopełniła paletę, w trzeciej kontrapunktem jest intensywny róż z kolekcji :)
Kartki nie są tradycyjne, myślę, że spodobają się tym, którym nie przeszkadza brak stricte religijnych motywów.

Co myślicie o takich kartkach?

Ukochy! 
M.

9 komentarzy:

 1. Bardzo sympatyczne reniferki! A karteczki iście kolorowe! Zazwyczaj nie mam sentymentów jeśli chodzi o cięcię, poza jednym, mam papier kupiony z 8 lat temu z Hameryki do mnie przypłynął i są na nim wyszywane pąki róż. Oj chyba go nie potnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale słodziaki! A wiesz, ja też mam te papiery, jeszcze jakieś szczątkowe ilości :)
  Również mam ulubione arkusze, dość stare - z kolekcji, których już nie ma. Niektóre mam, żeby były - może kiedyś zrobię z nich jakiś projekt, ale na pewno dla siebie. Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale śliczne, takie wesołe i kolorowe :)
  Bardzo lubiłam papiery Color Hills, zostały mi z nich jakieś resztki, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obłędne!!!W Twoim niepowtarzalnym stylu, którego od dawna jestem wielką fanką :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne połączenia kolorystyczne, zwłaszcza z tym różem (fuksją). Reniferki przesłodkie! Wczoraj kupiłam w hurtowni różowe wstążki z myślą o świętach, więc coś na rzeczy jest z tym różem ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczne! A wiesz, że kartki zimowo-świąteczne z różem mocno mi się zawsze z Tobą kojarzą? Te są śliczne! :) a ta banda reniferków jest extra :)

  OdpowiedzUsuń