niedziela, 10 kwietnia 2016

#186 Trzepot małych skrzydeł

Witajcie :)

Dwa wyzwania zainspirowały mnie do użycia mojego pierwszego stempelka pokolorowanego farbkami akwarelowymi. Okazało się również, że motywu...motyla prawie nie mam. Wiedziałam, że mam gdzieś malutki dziurkacz, który był mi szalenie niezbędny do tego projektu, a długo nie chciał się znaleźć, choć mógł być tylko w dwóch miejscach ;)
Kartka urodzinowa. Bardzo prosty projekt tak naprawdę, ale sądzę, że ma trochę uroku ^^ Różowy papier z Lemonade i żółte motylki z cytrynowego Bee Scrap. Stempel Stamping Bella.
I had two challenges I wanted to enter and which inspired me to make this card. I haven't used my first watercolored stamp and this was the first time I wanted to use it. And, what was quite surprising, I found oy=ut I don't have much supplies with...butterfly. I knew I have little puncher with tiny butterfly but it took me some time to find it. So I made this b-day card. It's very simple project, but I thing it has some charm ^^ Pink Lemonade paper and Bee Scrap lemons ;) Stamp of course is from Stamping Bella.






Kartka zrobiona na wyzwania:
It goes to below challenges:

  

Ukochy wiosenne!
Hugs!




10 komentarzy: