wtorek, 8 listopada 2016

#253 Zimowa kartka o śnieżkach

Hej!

Dzisiaj mam kolejną zimową kartkę :) Niekoniecznie świąteczną, chyba, że dla ateistów ;) albo dla tych, co lubią motywy niereligijne ;) Zimowa, bo mówi o radości z tej pory roku. Może mało zimowe barwy ma, chociaż muszę przyznać, że ilekroć widzę gęsto sypiący śnieg w świetle latarni ulicznych, to widzę kolory beżowe ;) A różowy ogromnie lubię na przełamanie smutków zimowej pory roku :) taki super ocieplacz. Sięgnęłam zatem do papierów Bee Scrap, dodałam kółko Studia Tekturek, narysowałam własną dziewczynkę wielce ucieszoną śniegiem i zaproponowałam na wyzwanie Inki z Klonowej - KLIK - być może widzieliście ją już wczoraj u Inki na blogu. Pamiętacie własną radość z bitwy na śnieżki? Z tego, jak pięknie klei się śnieg? Ja pamiętam. I czekam co roku, by też się tak cieszyć ;)

Ukochy, 

M.


15 komentarzy:

 1. Prześliczna, optymistyczna karteczka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja pamiętam, że jak jest świeży śnieżny puch, to w promieniach słońca skrzy się również różowo, namalowałaś piękną dziewczynkę i wspaniale ją wkomponowałaś w śniegowe kule - super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam :) My to mieliśmy się jednak fajnie...Teraz zimy takie bezśnieżne. Życzę dzieciom takiej radości ze śniegu jak na Twojej kartce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zima dla dzieci= śnieg, sanki, bałwan. Tyle, że dla dzieci parę lat wstecz. Pamiętam adrenalinę przy zjeżdżaniu na sankach z górki w parku, żeby udało się śmignąć między drzewami albo nie zjechać do rowu... albo zjechać- było jeszcze śmieszniej ;) Od dawna jakoś tam nikogo nie widuję na sankach :(
  A karteczka cudowna, bardzo mi się podoba różowe zaskoczenie kolorystyczne, ale jak zobaczyłam Twoją dziewczynkę to padłam! I nie będzie digi? Łeee :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Magudka, pięknie pokazałaś, że zima to nie tylko biel :D ukochy too ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Takaaa śliczna kartka i taka Twoja. Kolorki i dziewczynka i... aaach! :) jak ja uwielbiam Twoje kartki. A taką radość wykazuje mój synek ze śniegu. Szkoda tylko że przez całą zimę to z jeden albo dwa dni są takie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też pamiętam i też nie mogę się doczekać idelanie klejącego się śniegu ;))) super karteczka :) jak zwykle :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesoło się robi na sercu ;) a śnieg w świetle latarni oczywiście że beżowo się mieni - to jeden z piękniejszych, magicznych widoków na świecie! :) Taka zima może nadchodzić!

  OdpowiedzUsuń
 9. prześliczna jest i tryska z niej dziecięca radość !!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Moje dziecię uwielbia ten super ocieplacz kolorystyczny:) a praca mis ie bardzo podoba ma w sobie tyle radości :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetna, pełna dobrej energii. Fajnie pokolorowana ta dziewczynka :)

  OdpowiedzUsuń