czwartek, 18 października 2018

#302 Kartka z pozdrowieniami. Trzymaj się ciepło!

Elementy na tę kartkę miałam gotowe od, zdaje się, półtora roku. A przynajmniej na front. Ale wciąż wydawało mi się, że ojej, jeszcze nie pora, dopiero co była kartka z kakao i tak zleciało. Aż wczoraj znalazłam bazę z elementami i uznałam, że szkoda czekać. Akurat jest idealny sezon na duże kubki :)
Papier tu wykorzystany to karty do project life. Mam jeden zestaw, z którym nie wiem, co zrobić, więc stopniowo przemycam te kartki w różnych pracach. 
Ogromnie lubię papiery w napisy wszelakie, w motyw druku i liter. A jeszcze gdy to są jakieś sympatyczne hasła to już w ogóle cudnie. Nie inaczej jest i tu na czarnym papierze. Zobaczycie na zbliżeniu, otulające i trochę coachujące hasła akurat na jesienne wieczory :)
Spuchlinka moja, do znalezienia w zakładce digi (KLIK). Nie wiem dlaczego, ale gdy już udostępnię te moje spuchlinki to jakoś mi jest głupio samej ich używać. Zauważyliście być może, że jakoś mało robię z nimi prac. Mam zamiar to zmienić. Kubek na pracy to również mój własny twór. Nic nie mogę poradzić na to, że kocham kubki ^__^
Trzymajcie się ciepło!
Dziękuję, że zaglądacie i za pozostawione słowo. 
Ukochy!

M.

4 komentarze:

 1. Ja też kocham kubki i uwielbiam Twoje Spuchlinki! Piękna praca, tyle w niej ciepła i takiej sympatii - z tym mi się zresztą kojarzą Twoje prace.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna, taka przyjemna, cieplutka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kubków nigdy dość, ani w domu, ani na pracach :) ja za kakao nie przepadam ale dobra cynamonowa herbatka... nie pogardzę :)
  A kartka super i Spuchlinka taka urokliwa, chyba sama muszę też sobie ją pokolorować :)

  OdpowiedzUsuń