wtorek, 21 kwietnia 2015

#34 Wisiadełko urodzinowe

Chciałam zrobić coś innego niż kartka dedykowana tylko na jedną okazję. Chciałam zrobić coś, co można by sobie powiesić i spojrzeć z przyjemnością na kolory. Ale miało być też miejsce na wpisy - w końcu urodziny to urodziny. Wymyśliłam sobie "wisiadełko", które można zawiesić na przykład na biurku w pracy;) Wyszedł taki mały składaczek. Główną ozdobą miał być przecudny kwiat Primy w obłędnych turkusach. I żeby niczego nie zniszczyć dorobiłam pudełeczko z ogroooomną różą - stempelkiem embossowanym na złoto (tak, tak, lubię to robić ^__^). Jest główną ozdobą pudełeczka. 
Z tyłu wisiadełka przeszyłam kieszonki z kalki w grochy i włożyłam małe tagi do wpisania życzeń od zespołu :) Okazało się, że nie przewidziałam liczby chętnych do wpisów, ale za to tagi są gęsto zapisane :)
Mam nadzieję, że wieszadełko spełni swoją rolę ^^

Papiery to mix Magicznej Kartki i GoScrap. Współgrają rewelacyjnie :)
A prezentuje się tak:


Nie bardzo wiedziałam jak pokazać wiszące wieszadełko, więc na szybko zaaranżowałam miejsce dość przypadkowe i źle oświetlone. Cienie się snują ciemne jak noc ;)I całość zawieszona, o tak. ;)


Posyłam na wyzwanie na blog Przyda Się!


^__^

Pozdrawiam3 komentarze:

  1. bardzo kreatywne i zmyślne to wisiadełko :) aj lajk it!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy pomysł! Jestem pod wrażeniem, bo Twoje kompozycje robią się coraz bardziej skomplikowane technicznie i widać, że bardzo się szybko rozwijasz. Tak trzymaj! :)

    OdpowiedzUsuń