środa, 2 marca 2016

#173 Kartki wielkanocne

Trudno mi przywyknąć do myśli, że już niebawem święta wielkanocne. Jeszcze nie przestałam myśleć o zimie i wcale nie tęskno mi do wiosny :) Lubię rękawiczki, szaliki i wygodne, ciepłe buty :) Dziwoląg ze mnie, na większości blogów innych scraperek widzę tęsknotę za wiosną i zielenie i kwiaty ;) A ja bym jeszcze gorący kubek kakao przytuliła. I napaliła w piecu - jakbym go miała :D

Ale Wielkanoc nadchodzi, czy tego chcę czy nie. Dzień już dłuższy i niebawem świat się zazieleni. Ale ja lubię każdą porę roku, więc w sumie już się cieszę na pachnące drzewa i kwiaty i szelest traw.
Dziś rusza Diabelskie Wyzwanie w Diabelskim Młynie i gościem a zarazem sponsorem tego wyzwania jest Studio 75, a zadaniem paleta kolorystyczna i temat okołowielkanocny :)
poszperałam w swoich papierach, nic idealnie w tonach nie miałam, ale starałam się jak mogłam :)
Pokolorowałam też nowy stempelek wielkanocny od Agaterii nabyty na Craft Wawie, a że papieru starczyło na dwie kartki, to powstały dwie.
Zapraszam i Was do zabawy z kolorami :)

Pokażę Wam jeszcze kartki w świetle dziennym , gdyż zwłaszcza zieleń wygląda mocniej :)A paletka wygląda tak:Ukochy!3 komentarze: