poniedziałek, 1 stycznia 2018

#291 Świat dla ciebie stworzyłam

Są takie frazy, które utkną w głowie na dobre. Brzmią upartą melodią i człowiek musi coś z nimi zrobić. Ostatnio taką frazą był tytuł książki Zośki Papużanki "Świat dla ciebie zrobiłem". Prawda, że przepiękna fraza? Książki jeszcze nie czytałam. Ale myślę, że nie mogę jej nie przeczytać :)
There are phrases which once occured in your head make constant melody and need to get out somehow. And there's this book of Polish author Zoska Papuzanka 'I made a world for you' and the title has such nostalgic and melancholic beauty that it totally captured my thoughts and everyday I hear it in my mind. I haven't read that book yet. But it seems I need to do that ;) 

Z tej melodii brzmiącej mi w głowie powstał taki...hm..kolaż. Postanowiłam w końcu wykorzystać notes podróżnika ze Studia Forty, który mi zalegał na półce. W sumie nie wiem jeszcze co będzie dalej. Ale takie proste frazy muszą znajdywać ujście w prostych projektach.
Oczywiście, jak to teraz chyba wszystko, tylko z myślą o małym Spuchliku.
So finally I made this....collage I guess. I used here my traveller notes from Studio Forty Designs and beautiful constellation paper from Piątek Trzynastego. The phrase here says 'I created a world for you' and it's always about my littlw boy. From 10 months now it's all about my little boy ;)

Witajcie w 2018!!
Welcome in 2018!!

M.8 komentarzy: