niedziela, 1 marca 2015

#16 Dear Lizzy

Przyznam, że tej kartki nie miałam w planach ani nawet pomysłu na nią jeszcze kilka godzin temu. Ale kobiece Wyzwanie#1I like challenges troszkę mnie skusiło. W pierwszej chwili myślałam o perłach i różu, później o różu, ale w nowoczesnym wydaniu glamour, a potem znów o kobietach "z epoki". Gapiłam się na kilka papierów z pięknymi grafikami, ale niewiele z tego wynikało (a czas mijał, był już późny wieczór). A potem nastąpił ciąg skojarzeń (też tak miewacie? na pewno!). Wyjęłam cudne i niemal nietknięte (bo takie cudne) papiery Maja Design (o te) i zaczęłam ciąć. A w głowie mi brzęczał list "Dear Lizzy"...;)
Miało być "Madame", ale....chciałam, by było pisanie listu, tradycyjne, angielskie pisanie listu. I brzęczało mi mi to "Dear Lizzy" uparcie. I zostało. A dlaczego? 
Jestem wielbicielką Jane Austen, a najbardziej Dumy i uprzedzenia ;) Jestem też wielbicielką pisania listów, nie maili. A oni tam w tej książce sporo listów pisali. Wyobraziłam sobie kobietę piszącą do Lizzy list ;) I wydawało mi się to szalenie na temat wyzwania :) I tylko patrzyłam z niepokojem na zegarek, żeby zdążyć. Bardzo chciałam oddać sprawiedliwość i Lizzy i książce i listom i papierom.
Tak, czy inaczej jest. Zdążyłam. 
Nigdy tyle jeszcze nie tuszowałam!
Trochę inna niż poprzednie, prawda? :D
A tył jest końcem listu. Przecież wszystko musi mieś swój początek i koniec :D Zwłaszcza w pisaniu ;)Zgłaszam ją zatem na wyzwanie kobiece w I like challenges ;)
Zdążyłam! :DDobrego tygodnia!


12 komentarzy:

 1. Przepiękna kartka,bardzo mi się podoba! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. rewelacyjna, obłędna i szałowa, dla mnie czad

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, ojej, jak miło! Madzia :) dziękuję! :*

   Usuń
 3. świetna jest ta karteczka, Dziękuję za udział w wyzwaniu I like challenges :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna praca.Dziękuję za udział w wyzwaniu I like challenges.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię szczegółowe opisy prac (zwłaszcza, że sama nie mam do takich cierpliwości), fajnie że masz polot i lubisz czytać - a do tego tak ładnie potrafisz jedno z drugim powiązać!
  Dziękuję też za udział w wyzwaniu I like challenges!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zamyśle miałam mało pisać na blogu :D Ale jestem gadułą "pisemnym" i faktycznie, lubię czytać ;) I dziękuję bardzo za miłe słowa~

   Usuń
 6. bardzo klimatyczna praca, Dziękuję za udział w wyzwaniu I like challenges :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie skomponowana praca! Przeurocze kwiatki! Dziękuję za udział w wyzwaniu I like challenges :)

  OdpowiedzUsuń