czwartek, 31 grudnia 2015

#147 Happy New Year!

Dawno już nie robiłam layoutów. Troszkę się bałam do nich wrócić. W jakiś sposób traktuję je jako kronikę, zapisy tego, co warto pamiętać. A czasem pocieszajkę. Na koniec roku nie pasowało mi jednak nic innego, zrobiłam więc LO'sa. Oprócz tego, że był to wspaniały scrapowo rok - stworzyłam tego bloga, zdecydowałam się pokazywać ludziom swoje prace, a nawet zostałam zaproszona do zespołów projektowych, co było niespodziewane i absolutnie uskrzydlające, poznałam wspaniałe osoby - to poza tym był to bardzo trudny rok i zakończył się jeszcze trudniej. Ale trzymam się myśli, że następny będzie trochę łaskawszy. 
Mam wiele planów scrapowych i mam nadzieję, że uda mi się je tutaj zrealizować :) 
Tymczasem dziękuję Wam wszystkim, którzy odwiedzacie mnie tutaj, dziękuję za wszystkie słowa, które zostawiacie, za Wasz czas. Zawsze mnie to ogromnie cieszy, a czytanie Waszych komentarzy jest dla mnie zawsze nagrodą. Dziękuję :* Życzę Wam wszystkim wspaniałego roku :)

It's been a while since I've made layout. I was a little afraid to make it again. For me layouts are kind of a chronicle, some kind of a diary. Sometimes they are supposed to comfort me ;) This was the best way to end this year, so I made layout. This year was great in terms of scrapping. I started to blog, I've opened myself for shoiwng you my works, I even was invited to design teams, I met wonderful people...This was really unexpected and great. But it was also very difficult year and it ended even harder than I could have imagined. But I keep myself believing that the next year will be a little more benignant. I have lots of scapping plans and hopefully I would have the chance to show you all I plan :) Meanwhile thank you all for visiting my place, for all kind words you left here. You all are very important for me and when you leave a few words I'm more than happy and always feel rewarded :) Thank you :* I wish you all a great new year :)
Wykorzystałam cudną ilustrację z bloga Little G (KLIK), którą znalazłam w internecie kilka lat temu.
I used here a lovely illustration from Little G blog (CLICK) which I found in internet a few years ago.Za śliczne kółeczka do wydrukowania dziękuję Weronice z bloga Mavelo (KLIK)
For those lovely circles I thank Weronika from Mavelo blog (CLICK)Pracę zgłaszam na wyzwanie do sklepiku Na Strychu:
Do siego roku!
Happy New Year!17 komentarzy:

 1. niesamowiiiiiiicieee pięknyyyy ! te złote akcenty, cudoooo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ściskam Cię mocno- niech Nowy Rok przyniesie wiele dobrych chwil...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :* Dziękuję. Na pewno. Do siego roku, Maede! :)

   Usuń
 3. cudowny jest :) nie mogę się napatrzeć :) wszystko jest idealne - kompozycja, kolory, dodatki :) chyba Twoje najlepsze LO :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uau. Dziękuję Mru :* tym bardziej się cieszę, że skończyłam rok z przytupem :)

   Usuń
 4. Najlepszego Roku ever :) Takiego dobrego jak to LO :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahha, dziękuję! Nawet się nie spodziewałam, że może się tak spodobać :*

   Usuń
 5. no widzisz, Ty gotowa a mnie jakoś ten nowy rok znienacka łapie w swe sidła ;)
  cieszę się niezmiernie, że Magudala i Spuchliki pojawiły się w scrapowym świecie! tym realnym z resztą też :)
  życzę spełnienia wszystkich marzeń. najlepiej niech to spełnienie przyjdzie niespodziewanie ... nieoczekiwanie :) wtedy wszystko jest bardziej ekscytujące :D
  :* :* :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi też się bardzo podoba, fajne elementy świetnie ułożone, zdjęcie też zwraca uwagę, no i ta gotowość, tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń