niedziela, 4 września 2016

#229 Bądź sobą, czyli o matrioszkach

Witajcie, 

Parę dni temu ruszyło wyzwanie bingo z matrioszką na blogu scrap-ścinki - KLIK. Wyzwanie to sponsoruje Bee Scrap i z tego tytułu gościnnie popełniłam prostą kartkę ze ścinków cytrynowego arkusza z Tutti Frutti. Przy okazji miałam kawałek już potuszowany pomarańczowym tuszem Distress i bardzo ładnie ten kolor dodał jeszcze soczystości. Bingo proste, łatwe i przyjemne i zapraszam do zabawy, na pewno macie jakieś ścinki papierów ;)
Ja wybrałam linię matrioszka ścinki-patchwork-farba.
W matrioszkach jest coś takiego, co zawsze mi każe podkreślać odrębność i własną wyjątkowość. Bo, jak mówi znana reklama, każda z nas jest wyjątkowa ;)

Hi, a few days ago at scrap-ścinki blog started new "matryoshka doll bingo" challenge - CLICK. This challenge is sponsored y Bee Scrap therefore I had the chance to be the guest designer there ^^. So I used paper leftovers from yellow Tutti Frutti sheet. I had one piece already coloured with orange Dostress ink and I put it together with yellow, it looks so juicy together :) Bingo is really easy and nice to work with. I used the line: Matryoshka doll - patchwork - paint.
Every time I use the matryoshka motif I feel urged to emphasize the uniqueness of ourselves ;) I don't know why it works every time ;) Ukochy,
Hugs, 

M.


5 komentarzy:

 1. świetna kartka- super pomysł i stempelek do zakoszenia;-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stempelka nie oddam, swój sobie kup :P
   Dziękuję ;)

   Usuń
 2. Jak ja lubię Twoje kartki :) fantastyczna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny przekaz. Zabawnie, jak patrzę, to się uśmiecham :D

  OdpowiedzUsuń