wtorek, 25 października 2016

#247 Słodkie podziękowanie chrzcielne

Hej!

Dni mijają szalenie szybko! Ledwo zaczął się październik, a już w zasadzie trzeba witać listopad! Nie ogarniam tego, zwłaszcza, że zaprząta mnie sporo prywatnych spraw i nie jestem tu tak często jakbym chciała. Zresztą, nie mam też za dużo czasu na kartkowanie lub scrapowanie i czytam Wasze przemiłe komentarze żałując, że nie mam nic nowego do pokazania, by trochę być na bieżąco i byście może chętniej zaglądali :* Staram się też ze swojej strony i Was odwiedzać, bo odkrywam całe pokłady inspiracji i pięknych miejsc :)
Dziękuję za nowe kolorowe prace ze Spuchlinką bosą, są cudne i mam wzrusza, gdy je oglądam ^^

A dziś mam słodkie podziękowanie chrzcielne. Małe pudełeczka z małym Co-Nieco w słodkich kolorach. Bardzo lubię ten super słodki kolor różu od Bee Scrap i idealnie mi tu pasował. Ale umówmy się, każda chyba kolorystyka by tu pasowała. Wzór bardzo minimalistyczny, ale przy takich uroczystościach wydaje mi się najbardziej odpowiedni.

Pudełka zrobiłam na podstawie kursu Oli-Ikemo (który podsunęła mi Elżbieta :**), choć jeszcze go uprościłam ;) i zrezygnowałam z kilku elementów, za to dodałam troszkę wysokości.


Mam nadzieję, że niebawem będę tu częściej, tymczasem życzę Wam udanego tygodnia! Jest jeszcze jesień i czerpcie z niej garściami!

Ukochy ciepło-kubkowe :)

M.11 komentarzy:

 1. Ale śliczne te pudełka. Ciągle sie zastanawiałam co w końcu zrobiłaś :) Chyba zgapię tą uproszczoną wersję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I super wyszło! Te kilka słodkich dobroci w środku to zawsze dobry pomysł, bo jakiego kształtu nie byłoby pudełko-kilka cukierasów zawsze wejdzie. Spokojnie zajmuj sie swoimi prywatnościami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ piękne słodkie maleństwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. No i super wyszły te pudeleczka !

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo tu naprawde niewiele potrzeba, by wyrazić to co najważniejsze!
  Śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne są te opakowania! Proste i pełne wyrazu. rewelacja. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudne mini torebeczki- doskonale na słodkości!

  OdpowiedzUsuń