niedziela, 15 listopada 2015

#127 Świąteczne trio

Dziś inspiruję w Bee Scrap i wzięłam na warsztat - charakterystyczną bardzo - kolekcję papierów Góralska Melodia. Byłam ciekawa, jak ona się prezentuje w świątecznej odsłonie, bo ja już mocno w klimatach świątecznych jestem i mam nadzieję, że to potrwa jeszcze trochę :)
Deski są oczywiście do wykorzystania świątecznego jak najbardziej odpowiednie, ale czy te wzorzyste kwiaty też można? Próbowałam :) Co myślicie?
Today I present a few projects for Bee Scrap and I decided to use - the very expressive in design - the Highlander Melody paper set. I wanted to see if I can use it in Christmas projects and how it will look like. I'm really into winter/Christams mood recently and I hope this will last for long time :)
The wooden patterns are of course, very easy to work with in Christmas projects, but the question was how would appear the most figured pattern with flowers. So I tried. 

Wykorzystałam również grafiki Janet i jedno z moich najulubieńszych zdjęć jelenia autorstwa genialnego portrecisty zwierząt [źródło]. I used also graphics from Janet and one of my favourite of deer portraits taken by Morten Koldby [HERE]

Ukochy niedzielne!/Sunday hugs!

3 komentarze: