wtorek, 20 grudnia 2016

#268 Różowe urodziny

Hej!

Dziś bez ho-ho-ho, bo okazja nieco inna, ale jakże mi się dobrze pracowało nad tą kartką! Strasznie lubię ten stempelek, tylko nie bardzo miałam komu go zmalować. Więc ucieszyłam się ogromnie, gdy tylko zwąchałam okazję, by go użyć. Pewna Zuzanna lubi swoje pełne imię, lubi tańczyć, kolor różowy i klocki lego. Z reguły wybieram sobie podane mi informacje i kroję kartki tak, by były odpowiednie i nawiązujące, ale niekoniecznie ze wszystkim ;)

Uznałam, że kolor różowy i trochę taka jakby tańcząca super-bohaterka (digi stempel od Mo's Digital Pencil)  jest najbardziej odpowiednia :) Żeby nie było za słodko dodałam kolor szary, który wspaniale komponuje się z różem i trochę go nawet uszlachetnia (choć ja tam kocham róż i wcale nie trzeba go uszlachetniać), ale pomyślałam, żeby nie było ZA słodko, to szary być musi. Dodałam moją gwiazdę kraftową ;) I złote, pięknie mieniące się cyrkonie. I jeszcze różowe neonowe dotsy ;) Napis imienny nieco rozchwiałam, by też był roztańczony i to chyba tyle :) 
Bardzo lubię ten papier w balony od GP i szkoda, że nie ma go ciągle w sprzedaży. Udał się im :) Ale dodam, że wszystkie użyte tu papiery bardzo lubię :)


Tekturowa dziesiątka pomalowana różową ecoliną i pociapana glossy accents, ładnie się świeci ;)


Stempel kolorowałam kredkami akwarelowymi Mondeluz. Z małym dodatkiem różowego Inktense z Derwenta.

Znak na super-Zuzannę być musiał :)


Muszę przyznać, że jestem całkiem zadowolona i lubię ten zestaw :) Mam nadzieję, że Zuzanna też :)

Ukochy wtorkowe!

M.7 komentarzy:

 1. o jeżuniu jaki piękny komplet! Kartka jest boska, ekstra, super, świetna tak mocno, że ho ho ho ;) gdyby nie to, że jestem już Twoim fanem, to dziś zostałabym nim po raz kolejny!
  i środek, i tyłek ach och ech! sama bym tak chciała skleić! podziwiam Cię za to oklejanie karki z każdej strony!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uroczy ten stempelek :-)))Kompozycja świetna i kolory :-))) Taki dziewczęcy Zorro ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Magudo, powyższy zestaw urodzinowy jest ROZBRAJAJĄCY !!!(Powiedziałbym,że ZAJEBISTY,ale nie wiem,czy tak wypada napisac,by nikogo nie zgorszyc)
  Mała Zuzanna bedzie zachwycona,a kartka na pewno znajdzie miejsce w jakimś magicznym pudełku,w którym przechowuje sie najwieksze skarby z dzieciństwa ... a kiedy mała Zuzanna bedzie już dużą Zuzanną,a potem badzo dużą Zuzanną i bardzo,bardzo dużą Zuzanną,to właśnie ta kartka bedzie jej przypominac o pierwszych okrągłych urodzinkach ...
  Jeżeli chodzi o gilotyne,to nie znalazłem listu od Ciebie,a szkoda,bo wiem,że byłaś grzeczną dziweczynką ... czasu zostało malutko,malutko,a ja nie znam sie na tych instrumentach,nie jestem Scrapmanem ...
  Ukochy Św. Mikołaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Św. Mikołaju, mam nadzieję, że mała Zuzanna ma swoje pudełko na skarby, to z czasem piękne pamiątki. A mi nic nie trzeba :) daj coś jakiemuś wojennemu dziecku zamiast mi ^^

   Usuń
  2. Droga Magudo,gdyby wszyscy ludzie mieli tak piekne umysły i dusze,byli tak wrażliwi,to nie byłoby na świecie wojen i wojennych dzieci. Fajnie,że wciąż we mnie wierzysz.
   Św.Mikołaj

   Usuń
 4. Ta kartka jest FANTASTYCZNA! Koperta zresztą też ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe to wszystko! I pomysł i kartka, i koperta - wszystko pięknie dopasowane i takie... różowe :) A różowy kolor w papierze lubię bardzo, chociaż na co dzień go prawie wcale u mnie nie ma...

  OdpowiedzUsuń