poniedziałek, 29 lutego 2016

#172 Męska dziecięca kartka ;)

Czy można zrobić męską, dziecięcą kartkę?
Wszystko można! 
Pewna grupa ludzi chciała pogratulować świeżo upieczonemu tacie. 
Tato kocha motory, a urodził mu się synek.
Aż się prosiło, by synek miał super motor, koniecznie z koszem i pluszakiem (sama o takim marzę - motorze, bo pluszaka mam)
A kim może być pluszak jak nie królikiem?
Uszy mu furkoczą aż miło!

Stempelek powstał w zaciszu domowym, tym razem autorem jest moja super połówka, ja tu tylko dodałam królika i kolorowałam.
Idealne do tej pracy okazały się papiery Kaisercraft. Kocham je ogromnie, a przeleżały trochę, bo wciąż nie miałam jakoś weny do tych blach falistych. Kartka jest duża, całe A5 więc wcale niełatwo zapełnić taką przestrzeń. Ale myślę, że wyszło naprawdę sympatycznie. Sama bym mogła taką dostać. I wcale nie było mi łatwo ją oddawać! Myślę, że śmiało może konkurować z małą Kosmonautik (a powiem Wam, że to ta sama grupa osób) :)


Kartka ma całkiem dużo warstw i jest dość ciężka. Jej gabaryty też w tym pomagają. Tylko wieczorne światło mi ją spłaszczyło, niestety. Każda warstwa jest jednak na kosteczkach i miałam obawy, czy zmieści się do koperty. Na styk, ale weszła ;)Środek przygotowany na wpisy :)


Jest i tyłeczek. Całkiem udany, moim zdaniem :)


I mała rozkładówka :D 


Wyszło męsko i wesoło, prawda? Mi się podoba.
Podobno młodemu tacie też :) A to najważniejsze :)

Pracę zgłaszam do Białych Kruczków na wyzwanie warstwowe ;) ja się ich doliczyłam siedem.


A niebawem, już niebawem zapraszam na fotorelację z Craft Wawy, gdzie działo się istne szaleństwo przy tworzeniu kartek z Bee Scrap :) Było wspaniale! Mam nadzieję, że nikt nie wyszedł z pustymi rękoma, nawet spóźnialscy :)

Ukochy!


wtorek, 23 lutego 2016

#171 Bee Scrap Make & Take Craft Wawa

Rok temu byłam chyba pierwszy raz na Craft Wawie. Byłam świeżo po założeniu bloga, nikogo nie znałam osobiście, choć wielu z czytania i oglądania blogów. Byłam na pierwszych warsztatach u Doroty Kopeć, tak przejęta, że wszystko mi leciało z rąk i tylko nieśmiało popatrywałam na innych. Wśród tych innych była na szczęście jedna dobra dusza, która potrafiła mi dodać otuchy :) Potem szwendałam się po stoiskach, też nieśmiało. A nawet, pamiętam, że kupiłam owocowe papiery Bee Scrapa chwaląc ich owocową soczystość. Ani ja, ani chyba Kasia - właścicielka  - nie spodziewałyśmy się, że za rok będziemy w innym miejscu. Kasiu, ciekawe czy pamiętasz ;)
[EDIT] Kasia pamięta lepiej ode mnie, bo mi z emocji wielkich pomyliły się zloty :D Ach, to i tak nie ma znaczenia tak naprawdę! Bo ani na pierwszym a na drugim nie wiedziałam, co być może! :)
A tymczasem....
Ci z Was, którzy śledzą moje poczynania w Bee Scrapie, gdzie jestem w zespole projektantek sklepowych, wiedzą już, że podczas tegorocznej Craft Wawy - a to już 27 lutego, czyli zaraz, za momencik! -  odbędzie się pierwszy Make&Take producenta papierów Bee Scrap! Może nie byłoby to takie dla mnie emocjonujące, gdyby nie fakt, że owo kartkowanie poprowadzę ja, Maguda we własnej osobie! To moje pierwsze tego typu doświadczenie i mam ogromną tremę @@ 

Zobaczcie, taki ładny, słoneczny plakacik mamy. A tam normalnie szok i niedowierzanie, gdyż imię Magudy widnieje, a wręcz jaśnieje :P :P 


Jeszcze większym szokiem dla mnie było to, że zgłoszeń było tyle, że nawet nie zdążyłam w żaden sposób pokazać plakatu u siebie, a miejsc już nie było! Mam nadzieję, że to dobry omen :)

Będziemy pracować z dziecięcą kolekcją Tupot Bosych Stóp, bardzo słodką i pastelową, dość wesołą i przyjemnie się poddającą pracom :) 
Mamy tylko godzinę, ale myślę, że zdążymy coś zrobić :)
Jakie kartki robi Maguda, łatwo się zorientować, ale pokażę dziś wzory, które wezmę ze sobą ;) Mamy i bohatera drugiego planu :DA tymczasem, co się działo na planie zdjęciowym??

Faza pierwsza - nikt mnie nie zauważy, tak się wczołgam na ten obrusik szydełkowy, przecież jest super zabawką specjalnie dla mnie!


Faza druga - nie będę się krył! To na pewno moja sesja! Zawsze jest moja sesja!

Faza trzecia - o, sznureczki! Jednak zabawki dla mnie! (proszę zwrócić uwagę na porzuconą zużytą zabawkę)

Faza czwarta - Położę się już, niewidoczny, ale bardzo ważny

Oczywiście, bohatera drugiego planu na Make & Take nie będzie, ale mam nadzieję, że wszyscy mieć będą zapał i uśmiech w zanadrzu i dodawać będą odwagi Magudzie :D

Do zobaczenia już niebawem!

Ukochy!

niedziela, 21 lutego 2016

#170 Hop hop! Wyniki blog-hopa Bee Scrap! :)

Hop hop! 
Mam dziś dla Was wielkie losowanie mojej nagrody z okazji roczku Bee Scrapa :) Jesteście ciekawi?
Zapraszam na fotorelację z przebiegu całej procedury :D

Wielkie przygotowanie ^^

Wielkie wycinanie


Baczne, acz leniwe obserwowanie Maszyny Losującej


Maszyna Losująca zbyt leniwa była i trzeba było przenieść się w inne rejony, by ją nieco pobudzić. Wreszcie zainteresowany poniuchał...


zaczął gryźć....


wybrał trzy i cierpliwie czekałam, kogo ostatecznie nos Maszyny Losującej wybierze...


napięcie rosło


Wreszcie zaczął jedną gryźć!


TA-DAAAM! Slloneczniku, zostałaś wylosowana! Gratuluję!


Po tym odpowiedzialnym zadaniu należy się drzemka!


Bardzo Wam wszystkim dziękuję za komentarze, za udział w Blog-hopie, za życzenia! Odwiedźcie też pozostałe dziewczyny z DT Bee Scrapa, gdyż i one rozdają swoje prezenty :)

A szczęśliwą wylosowaną proszę o kontakt w celu realizacji albumiku.

Udanej niedzieli wszystkim!
Ukochy!
sobota, 20 lutego 2016

#169 Dziecięce Kartki

Hej hej! Dziś znów trochę dziecięco, ale jakoś tak te klimaty są słodkie i radosne i mnie do nich ciągnie :) (przy okazji, może wiecie, komu mogę podesłać? Bo nie mam w rodzinie aż tylu narodzin!).
Te kartki przygotowałam dla Bee Scrap i na ich blogu piszę (dość szeroko, jakem gaduła) co, dlaczego i przy użyciu czego. Tutaj dodam, że bardzo je obie lubię, grafiki Janet są, jak zawsze, super, a ja szukam nowych dodatków do dodawania, bo minimalizm jest piękny i bliski memu sercu, ale czasem lubię kombinować z ozdobami.
No i jest kwiatek! Hahahahhahaha :D

Hello there! Today it's kids theme again, but I really all the super cute embellishments that are made for kids :) Those two card I prepared for Bee Scrap and on their blog I write (with many words...;)) what I used and why :) Here I just add that graphics from Janet are perfect  and although I like clean & simple design, sometimes it's all about having fun with adding some more embellishments :) AND there's even a flower! ;)
                                     
EDIT: Udało mi się zrobić zdjęcie kartki pastelowej w świetle dziennym. Kolory są o wiele prawdziwsze i zwyczajnie ładniejsze, sami przyznajcie ;)
I managed to take a photo of the pastel card in day light. It's more true now and the colours look more like in real. And are definatley more pretty, aren't they?Pastelową kartkę zgłaszam na wyzwanie do Scrap Vintage. Użyłam tu motywu bucików dziecięcych, wstążki w serduszka i badzika z wózkiem :) 

The pastel one goes for Scrap Vintage Challenge. I used here kids' shoes, heart ribbon and stroller button :)A już niebawem będzie post z wynikami naszego kawowego spotkania! :* Tylko muszę dokończyć jedną rzecz :D Cierpliwości!
Miłego weekendu! Have a nice weekend!
Ukochy! Hugs!
poniedziałek, 15 lutego 2016

#168 Urodzinowy Blog-Hop Bee Scrapowy ;)

Kochani, w Spuchlikowie impreza goni imprezę!! Dopiero co świętowałam własny roczek (widzieliście, JAKĄ imprezę zrobiliście??) a dziś świętuję roczek sklepu Bee Scrap! To jest niesamowite, że tak się dobraliśmy ;) 
It's amazing how many parties I have lately in Spuchlikovo! I just had my own 1st blog-birthday (have you seen HOW amazingly you celebrated this one?) and today I celebrate another one! Bee Scrap, where I'm happy to be DT member, celebrates today it's own very first birthday! I's kindda funny how we matched together :)

1 urodziny bloga to zawsze okazja wyjątkowa! Czas, w którym nabiera się rozpędu i mija pierwszą bramkę ;) Z tej okazji zapraszamy Was do wspólnej blog-hopowej zabawy z Bee Scrap i całym naszym DT. Zaczynamy od bloga firmowego, poprzedni był blog Kasika a mój jest już przedostatni :) W każdym blogu zostawcie komentarz i znajdźcie ukryty fragment rymowanki. A teraz zapraszamy ponownie do bloga Bee Scrap, gdzie w komentarzu należy wpisać całą rymowankę! Na zwycięzcę czeka mega paka pszczółkowych papierów! Powodzenia!

1st birthday is always a special day! It's time when you already spread your wings ready to fly and it's all getting intense ;) Celebrating this special occasion, we invite you to join our Bee Scrap BLOG HOP play with all DT members. We start from the Bee Scrap blog, the previous one was Kasik's blog and mine is almost the last :) Leave a comment in every blog you hop and get the part of our birthday rhyme. Now you should have the whole rhyme, so go back to Bee Scrap blog and leave a comment with full birthday rhyme! There's a mega pack of Bee Scrap papers waiting for the winner! Good Luck!A tu, jak zwykle, widać też tyłeczek kartki :) Here you can see also the back of the card ;)Ale ale, to NIE WSZYSTKO! Taka jestem dobra, że jedna osoba, spośród komentujących pod moim postem, zostanie wylosowana i obdarowana powyższą urodzinową karteczką z super tortem mojego autorstwa ;) W pakiecie jest też albumik harmonijkowy w tej stylistyce, do dogadania z wylosowaną osobą (będę prosiła o kilka zdjęć do albumiku) :) Mam nadzieję, że Was to cieszy. Bo mnie bardzo!! 
Ale ale! A co z hasłem?? Znaleźliście już? ;)

But that's NOT ALL! I am sooo good that I decided to make a little giveaway for one chosen person among all who leave a comment here. This one person will be given my super cute b-day card AND a laparello album with photos send to me :) I hope you like this idea. I DO!
And? Have you found the hidden part of the rhyme? ;)

CZAS ŚWIĘTOWAĆ BEE SCRAPOWE
PIERWSZE URODZINY!
(tak, to jest to hasło // Yes, this is the hidden part)

Ukochy wielkie i słodkie!
Sweet huge hugs for you!sobota, 13 lutego 2016

#167 Całuśna (nie)walentynka

Hejo! Dzisiaj mam karteczkę, która może, ale nie musi, być walentynką :) Chodziła mi taka po głowie, aż myśl ciałem się stała, a nawet kartką. Cieszę się bardzo, bo mam kolejny swój stempelek i nawet mi się podoba, a spokojnie może być wykorzystany choćby do przesyłania całusów psiapsiółce :)
W sumie chodziła mi po głowie jeszcze bardziej minimalistyczna praca, gdzie papier scrapowy miał być tylko niewielką częścią, ale wyszło jak zwykle ;) Dodałam trzy taśmy washii, których tak w ogóle jestem cichą wielbicielką, ale moja kolekcja jest bardzo chaotyczna, dobierana z przypadku i nie zawsze da się łączyć. Mam na oku kilkanaście wzorów, ale ekhm...pomału, pomalutku ;) Kartkę zrobiłam z myślą o wyzwaniu w Dekoracyjnej Taśmie. W sklepie widzę tylko jedną z trzech użytych w pracy taśm, o .Ale są tu też serduszka :) I chciałabym je zgłosić na wyzwanie do Studia 75

 

Oraz mój rysunek, więc idealnie mi pasuje do wyzwania w Craftowym Ogródku :)A tymczasem życzę Wam udanego weekendu :)

Ukochy!